Nasza oferta

Klientom proponujemy m.in. comiesięczne rozliczenia dofinansowań w systemie SODIR, prowadzenie dokumentacji rejestracyjnej i rozliczeniowej, monitorowanie statusu firmy w PFRON, doradztwo w zakresie identyfikacji i zatrudniania pracowników niepełnosprawnych.

Usługa ta jest zdecydowanie nowością na rynku usług doradczych w obszarze PFRON. W tym obszarze klientom proponujemy m.in., weryfikację formalną dokumentów, analizę nieprawidłowości i ocenę pod względem poprawności rozliczeń dofinansowań. Korzystając z tego rodzaju usług, klienci mają pewność że nic ich nie zaskoczy w przypadku kontroli prowadzonych przez PFRON.

W ramach tego rodzaju usług, oferujemy pełne przygotowanie do rejestracji i samodzielnego rozliczania dofinansowań z PFRON.

Usługa ta polega na przeprowadzenie szeregu działań wśród pracowników klienta, co ma na celu pozyskanie pracowników niepełnosprawnych w celu osiągnięcia wskaźnika 6%.

Przedsiębiorstwa, które świadczą różnego rodzaju usług mogą udzielać swoim kontrahentów ulg we wpłatach na PFRON.

W zakresie szkoleń PFRON naszym klientom proponujemy szkolenia otwarte i zamknięte z tematyki zatrudniania osób niepełnosprawnych i prawidłowego rozliczania dofinansowań do wynagrodzeń pracowników a także obowiązujących przepisów i rozporządzeń.

Nasze usługi

Skorzystali z usług Cracow Consulting